Mamma Mia! ABBA THE SHOW już 8 marca Wrocławiu

nya bandet 1032

Ponoć to Najlepsza Abba od czasów Abby – tak przynajmniej ocenieni zostali przez Oficjalny Międzynarodowy Fanclub ABBY. Grupa, która ma już ponad 2 miliony fanów w prawie 40 krajach, wreszcie odwiedzi również na Polskę. Produkcję ABBA The Show będzie można zobaczyć i usłyszeć 8 marca we wrocławskiej Hali Stulecia.

Chyba nie ma osoby, której obce byłyby przeboje takie jak „Mamma mia”, „Dancing Queen”, „SOS”, „Money Money Money” czy „Knowing Me Knowing You”. Nie ulega wątpliwości że działający w latach 70. szwedzki zespół ABBA zapisał się w historii jako jedna z najpopularniejszych grup muzycznych XX wieku. I choć z powodu różnicy zdań „prawdziwa” ABBA rozpadła się w 1982 roku, to jej fani nie powinni narzekać. Projekt ABBA The Show okazuje się być świetną kopią oryginału wzbogaconą o doskonale opracowaną aranżację świetlną i całe mnóstwo efektów specjalnych.

W składzie ABBA The Show gra dwóch muzyków koncertujacych niegdyś z legendarną grupą – perkusista Roger Palm i saksofonista Ulf Andersson. W rolach żeńskich występują dwie szwedzkie wokalistki – Katja i Camilla, które od dziecka były wiernymi fankami zespołu. Dodatkowo widowisku towarzyszy również Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Londynu, którą dyryguje utalentowany Matthew Freeman. Ta sama orkiestra ma na koncie występy między innymi z Cliffem Richardem czy Robbiem Williamsem.

nya bandet 1011 nya bandet 1018

ABBA The Show występowała już w różnych częściach świata i wszędzie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem fanów – nie tylko pamiętających oryginalny skład, ale również tych młodszych, do których przemawiają chwytliwe i skoczne melodie przebojów szwedzkiej grupy.

Oprócz Wrocławia zespół odwiedzi również dwa inne polskie miasta: Katowice (6 marca) oraz Gdańsk (9 marca). Bilety na show (w cenie od 99 zł do 169 zł) można nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia oraz w sieciach sklepów Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

Zobacz zapowiedź koncertu:

YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*