Strachy na Lachy oraz Hurt promują swoje płyty!

snl

9 lutego wydali płytę. Parę dni później wskoczyli na pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Strachy na Lachy wracają w wielkim stylu, a koncert promujący ich najnowszy krążek – !TO! – już 15 marca w Alibi!

Album !TO! składa się z 10 utworów, a część z nich znana była fanom zespołu już nieco wcześniej. Najstarszym kawałkiem z tej płyty jest „Mokotów”, który był pierwszym singlem promującym ten krążek. Drugi utwór, który !TO! zapowiadał, to „I can’t get no gratisfaction”. Warto dodać, że pierwszy raz szerszej publiczności popularny „Ajkent” zaprezentowany został właśnie u nas, we Wrocławiu a miało to miejsce podczas ubiegłorocznej majówki.

Jak sam Grabaż podkreśla, !TO! nie jest i nigdy nie miał być „Dodekafonią” bis. Ciężar płyty wzięli tym razem na siebie gitarzyści (Mariusz Nalepa oraz Andrzej Kozakiewicz) dając odetchnąć tym razem Grabażowi oraz nieformalnemu liderowi muzycznemu grupy – Longinowi. Nowa płyta jest nieco lżejsza tekstowo, ale za to o wiele więcej na niej gitar w porównaniu do poprzednich wydawnictw. Nie miejsce tu jednak na recenzowanie tego albumu. Jak wypadają koncertowo nowe kompozycje będziecie mogli przekonać się sami przychodzą w piątek 15 marca do Alibi.

Oprócz Strachów tego wieczora na Grunwaldzkiej 67, co jest zdecydowanie miłą niespodzianką, zagra również nasz rodzimy zespół Hurt! Panowie podobnie jak SNL, promują swoją nową płytę, która do sklepów trafiła 19 lutego. Zapowiada się więc długi wieczór pełen muzycznych emocji.

Zapraszamy!

Ceny biletów:
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Bilety rezerwować można pod adresem mailowym: [email protected]

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*